BARABANOVA: «Люблю експерименти!»

Понедельник, 16 Сентябрь 2019, 20:12
 – INTERVIEW

В ексклюзивному інтерв'ю для «KITTEN NEWS» ми поговорили з артисткою про новий образ, експерименти, і зйомки відео кліпу у Стамбулі.

BARABANOVA 4

Співачка Юля Barabanova - новий трендсеттер української музики. Її перший кліп "Залізниця" набрав понад мільйон переглядів за кілька днів на YouTube, а сингл "Diva" потрапив в Топ-40 кращих треків українських радіостанцій і зібрав понад 20 000 в Shazam.

Які почуття у вас виникають під час виконання Гімну України?

Для мене велика честь та гордість виконувати Гімн України і дуже велика відповідальність перед людьми! В цю секунду я не можу передати вам свої емоції та адреналін. Це нереальне відчуття, коли весь стадіон - тисячі людей - співає зі мною в унісон!

Ваш новий образ вражає своєю красою та лаконічністю. Хто його розробляв?

Мій стиль, продюсування та менеджмент веде одна людина. Звати її Аіша Мілевська. Ми з нею спрацювалися з першого знайомства і дуже здружилися! Аіша нереально талановита та знає свою справу. Я рахую, що мені дуже пощастило із такою людиною як вона. Ми розуміємо одна одну з пів слова, а в роботі це головне. Весь мій стиль придуманий нею. Я перекона на всі 100%, що рівних в українському шоу-бізнесі їй немає. Аіша одягає і придумує нереальні та ефектні образи також і для багатьох топових артистів, і це круто!BARABANOVA 5

Чи плануєте пісні російською чи англійською мовами?

Я люблю експерименти! І якщо прийде якась творча ідея чи натхнення - написати чи заспівати пісню не українською мовою, я тільки «за». Головне, щоб людям подобалось!

Розкажіть про зйомки у Стамбулі. Чи вперше ви були у цьому місті? Які ваші враження?

Зйомки кліпу у Стамбулі проходили 3-дні. Починали о 6.00 ранку і закінчували пізно ввечері. Це все і виснажувало, якщо чесно, було не легко. А ще було холодно, ми всі дуже замерзли, і не всюди можна було знімати. Но нас ніщо не зупиняло, і ми це зробили - відпрацювали на всі 100%! Тому що нам не страшні всі перепони! Не зважаючи на деякі некомфортні умови, все робилось на позитиві, а для мене це головне. Стамбул дуже красивий, і наша задача була, щоб в кадрі були тільки найкращі локації. Я колись вже була у Стамбулі, но не бачила тих красивих місць так, як під час зйомок. Тому мої враження залишились гарними.

Назвіть 5 речей, які завжди з вами.

Головних 5-ть речей ,які завжди зі мною: гаманець з грошима, паспорт, косметичка, телефон, машина.BARABANOVA 2BARABANOVA 1BARABANOVA 3

Видео

Поделиться Поделиться ~ Твитнуть Поделиться
Автор
Ирина Kitten
Ирина Kitten

Рассказывайте о нас друзьям, приглашайте на мероприятия, и не обижайте котиков! =)

Комментарии

ИМЕНИННИК дня

MARUV
MARUV

15 февраля, свой день рождения отмечает популярная певица - MARUV!

Эпатажной и яркой артистке, сегодня исполняется 31 год!

От всей души поздравляем, и желаем имениннице исполнения всех её самых заветных желаний!

С Днём Рождения!

LOOK дня

Look_Дня_127

Наш выбор на сегодня!

ВИДЕО дня

Jennifer Lopez - On My Way (Marry Me) (Official Video)
Jennifer Lopez - On My Way (Marry Me) (Official Video)
«Tatariv Deluxe»
Kotik by Kotik
Smile
Cocktail - светский журнал
AJpr
UP